Úvod

Sídlo firmy se nachází v Katovicích a v současnosti máme 50 zaměstnanců. Poskytujeme kvalitní produkty a služby totožné s požadavky našich zákazníků. Základem naší činnosti je péče o kvalitu při dosažení výkonnostního standardu s nulovou úrovní vad. Všichni naši pracovníci jsou školeni, vedeni a motivováni k dosahování vysoké kvality. Dodržujeme zásady ČSN EN ISO 9001:2009, DIN 18800-7 :2008-11 a ČSN EN 1090-2+A1 s neustálým zlepšováním jednotlivých procesů.

Kariéra

Ceníme si našich zaměstnanců, kteří tvoří základní kameny naší společnost.

Za úspěchem společnosti Quint spol. s r. o. stojí nejen nejnovější stroje a použité technologie, ale především naši špičkoví pracovníci. Strojírenství lze považovat bez nadsázky za „páteř“ české ekonomiky, proto zaměstnáváme a zdokonalujeme novou generaci strojařů a našim pracovníkům nabízíme skvělé zázemí a pracovní podmínky.

Chcete-li pracovat v perspektivních strojařských oborech (obrábění kovů, třískové obrábění, úpravy povrchů, svařování apod.) jste u nás vítáni. Společnost Quint spol. s r. o. je známá svojí stabilitou a skvělým přístupem ke svým zaměstnancům.

Pokud máte zájem u nás pracovat pošlete nám svůj životopis.

Kontakt

Quint, spol. s r.o.

Kontaktní osoby

Václav Studnička, EWT
zástupce společnosti
Jaroslav Papež
mistr výroby
Hronek Pavel
zpracování plechu
Ing. Lucie Studničková
účetní
Alexandra Sobolčiková
asistentka
Lucie Studničková Líbalová
asistenka